GRĀMATA “VISPUSĪGĀS FIZISKĀS SAGATAVOTĪBAS TRENERA ROKASGRĀMATA” NOMINĒTA KONKURSAM “ZELTA ĀBELE 2015”

24.02.2016. 23:40

23.februārī tika paziņoti grāmatu mākslas konkursa "Zelta ābele 2015" nominanti. Viena no 43 nominētajām grāmatām bija Latvijas Treneru tālākizglītības centra sadarbībā ar SIA "Due" izdotā grāmata "Vispusīgās fiziskās sagatavotības trenera rokasgrāmata".

"Vispusīgās fiziskās sagatavotības trenera rokasgrāmata" konkursā piedalās nominācijā "Mācību grāmatas". Konkurss "Zelta Ābele" notiek jau 23. reizi. Kopumā konkursam 42 izdevēji bija pieteikuši 101 grāmatu 9 nominācijās – dzeja, proza, dokumentālie izdevumi, grāmatas bērniem, zinātniskās grāmatas, uzziņu literatūra, mācību grāmatas, mākslas izdevumi un foto albumi. 

LTTC valdes priekšsēdētāja Signe Luika: “Milzīgs prieks par šo augsto novērtējumu. Jau nokļūšana starp piecām labākajam grāmatām šajā kategorijā ir augsts novērtējums. Tas ir ļoti nopietns Treneru tālākizglītības centra un SIA “Due” savstarpējās sadarbības rezultāts.”
Konkursa "Zelta ābele 2015" noslēguma ceremonija un apbalvošana notiks 31.martā, balsot ir iespējams šeit: http://www.delfi.lv/kultura/news/culturenvironment/balso-par-skaistakajam-gramatam-konkursa-zelta-abele.d?id=47127067.

«« Atgriezties