TEORĒTISKI PRAKTISKS SEMINĀRS: BĒRNU UN JAUNIEŠU VISPUSĪGA FIZISKĀ SAGATAVOTĪBA (3.12.2019.)

11.11.2019. 01:10

2019.gada 3.decembrī Daugavpils sporta pārvalde sadarbībā ar Latvijas Treneru tālākizglītības centru organizē semināru “Bērnu un jauniešu vispusīga fiziskā sagatavotība”. Seminārā “Bērnu un jauniešu vispusīga fiziskā sagatavotība” uzstāsies Zane Šmite (starptautiska sporta fizioloģijas pētniece) un Staņislavs Olijars (B kategorijas treneris futbolā un vieglatlētikā ar 17 gadu augstu sasniegumu sportista pieredzi).

Zane Šmite vadīs teorētisko nodarbību “Izturības un spēka slodžu nozīme bērnu un jauniešu vispusīgās fiziskās sagatavotības attīstīšanā”. Nodarbības laikā tiks apskatīts bērnu un jauniešu treniņu procesa fizioloģiskais pamatojums un nozīme atšķirīgos vecumposmos. Paralēli tiks analizēta dažādu fiziskas slodzes veidu ietekme uz bērnu un jauniešu aerobām un neiromuskulārām (spēka, jaudas, ātruma) darbaspējām, kā arī tiks analizēta motoro prasmju attīstīšanas nozīme, lai samazinātu traumu risku.

Savukārt Staņislavs Olijars vadīs teorētiski praktisko nodarbību “Pimssezonas sagatavošanas vispusīgas fiziskās sagatavotības attīstīšanā”, kurā tiks analizēta bērnu un jauniešu vispusīgās fiziskās sagatavotības nepieciešamība kā arī tās specifika pirmssezonas sagatavošanas posmā.

 

Seminārs notiks: 2019.gada 3.decembrī, plkst.10.00, Daugavpils Centra vidusskolā (Kandavas ielā 17), reģistrācija no plkst.9.30.

Semināra dalībniekiem jāņem līdzi sporta tērps.

Dalībnieki saņems apliecību par sporta speciālistu profesionālās pilnveides izglītības programmas apguvi 8 stundu apmērā, derīgu sporta speciālistu resertifikācijai.

Dalība seminārā – bez maksas. Vietu skaits ierobežots. Reģistrēšanās semināram līdz 28.novembrim.

 

 
 
«« Atgriezties